Dane firmy

Jesteśmy do twojej dyspozycji

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo-Handlowe „DO-MET”

NIP PL: 6871176923
REGON: 370342076
BDO 000003057

Podkarpacki Bank Spółdzielczy Sanok
nr konta: 78 8642 0002 2001 0016 8120 0001

Adres firmy

ul. Korczaka 9, 38-500 Sanok

E-mail

biuro@do-met.pl

Telefon

+48 13 464 51 94

Godziny otwarcia

Pon – Pt 7.00 – 16.00

Sprzedaż

Paweł Orybkiewicz

ico-phone

+48 605 269 774

ico-email

porybkiewicz@do-met.pl

Łukasz Pastuszak

ico-phone

+48 605 269 714

ico-email

lpastuszak@do-met.pl

Ryszard Petryk

ico-phone

+48 605 269 962

ico-email

rpetryk@do-met.pl

Marcin Szałajko

ico-phone

+48 605 269 566

ico-email

mszalajko@do-met.pl

Produkcja

Mariusz Kot

ico-phone

+48 605 269 517

ico-email

mkot@do-met.pl

Maciej Folta

ico-phone

+48 605 269 121

ico-email

mfolta@do-met.pl

Narzędzia i produkcja jednostkowa

Bartłomiej Rogula

ico-phone

+48 605 269 373

ico-email

brogula@do-met.pl

Sprzedaż wózków do bram

Ryszard Petryk

ico-phone

+48 605 269 962

ico-email

rpetryk@do-met.pl

Zaopatrzenie

Piotr Dąbrowski

ico-phone

+48 605 269 787

ico-email

pdabrawski@do-met.pl

Utrzymanie Ruchu

Piotr Orybkiewicz

ico-phone

+48 605 269 760

ico-email

piotro@do-met.pl

Sprzedaż

Paweł Orybkiewicz

ico-phone

+48 605 269 774

ico-email

porybkiewicz@do-met.pl

Łukasz Pastuszak

ico-phone

+48 605 269 714

ico-email

lpastuszak@do-met.pl

Ryszard Petryk

ico-phone

+48 605 269 962

ico-email

rpetryk@do-met.pl

Marcin Szałajko

ico-phone

+48 605 269 566

ico-email

mszalajko@do-met.pl

Sprzedaż wózki do bram

Ryszard Petryk

ico-phone

+48 605 269 962

ico-email

rpetryk@do-met.pl

Produkcja i zaopatrznie

Mariusz Kot

ico-phone

+48 605 269 517

ico-email

mkot@do-met.pl

Maciej Folta

ico-phone

+48 605 269 121

ico-email

mfolta@do-met.pl

Narzędzia i produkcja jednostkowa

Bartłomiej Rogula

ico-phone

+48 605 269 373

ico-email

brogula@do-met.pl

Zaopatrzenie

Piotr Dąbrowski

ico-phone

+48 605 269 787

ico-email

pdabrawski@do-met.pl

Utrzymanie Ruchu

Piotr Orybkiewicz

ico-phone

+48 605 269 760

ico-email

piotro@do-met.pl

Formularz

Napisz do nas