Kilka słów o naszej firmie

Głównym profilem naszej działalności jest precyzyjna obróbka metali i tworzyw sztucznych, a więc toczenie CNC, frezowanie CNC, szlifowanie i spawanie elementów konstrukcyjnych.

Działalność firmy opiera się o produkcję części wytwarzanych na zlecenie w dużych, średnich i małych seriach. Nasze główne atuty to precyzja, terminowość i elastyczność, a wieloletnie doświadczenie połączone z nowoczesnymi technologiami zapewniają najwyższy poziom jakości i konkurencyjne ceny. Nasze usługi znalazły uznanie wśród klientów z różnych sektorów przemysłu, takich jak: hydraulika siłowa, pneumatyka, przemysł motoryzacyjny, rolniczy oraz nafta i gaz. Z naszych usług korzystają klienci z Polski, Niemiec, Francji, Hiszpanii, Danii, Norwegii, Szwecji, Szwajcarii, USA i Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Stale poszukujemy innowacyjnych rozwiązań dla wszystkich obszarów naszej działalności. Nasze kompetencje, pomysłowość oraz profesjonalne i życzliwe podejście do klienta sa gwarantem tego, że jesteśmy solidnym i wiarygodnym partnerem w biznesie.

Firma istnieje na rynku od 1994 roku. Od 2006 r. posiadamy Certyfikat Jakości PN-EN ISO 9001, który motywuje nas do ciągłego doskonalenia i jeszcze większego zaangażowania do wprowadzania standardów najwyższej jakości.
W roku 2014 uzyskaliśmy certyfikat PN-EN ISO 14001.

Zapraszamy do obejrzenia filmu z cyklu "Dobre, bo Polskie" opowiadającego o naszej firmie:

Dobre, bo Polskie