"DO-MET" Dominik Wyciszkiewicz ul. Korczaka 9 38-500 Sanok | tel. +0048 13 464 51 94 | fax. +0048 13 464 51 93 | biuro@do-met.pl

DO-MET - Solidny Partner w Obróbce Metali

pecjalizujemy się w precyzyjnej obróbce detali na obrabiarkach sterowanych numerycznie, toczeniu i frezowaniu CNC

Kontakt


FIRMA

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo-Handlowe "DO-MET" Dominik Wyciszkiewicz
ul. Korczaka 9
38-500 Sanok
tel. +0048 13 464 51 94
fax. +0048 13 464 51 93

biuro@do-met.pl

NIP PL: 6871176923
REGON: 370342076

Podkarpacki Bank Spółdzielczy Sanok
nr konta: 78 8642 0002 2001 0016 8120 0001

Właściciel:
Dominik Wyciszkiewicz; dominik@do-met.pl tel: 13 46 45 194

Produkcja

Mariusz Kot; mkot@do-met.pl; tel: 605 269 517
Maciej Folta; mfolta@do-met.pl; tel: 605 269 121
Bartłomiej Rogula; brogula@do-met.pl; tel: 605 269 373

Zaopatrzenie

Piotr Dąbrowski: pdabrowski@do-met.pl; tel: 605 269 787

Sprzedaż

Paweł Orybkiewicz; porybkiewicz@do-met.pl; tel: 605 269 774
Łukasz Pastuszak: lpastuszak@do-met.pl; tel: 605 269 714
Marcin Szałajko: mszalajko@do-met.pl; tel: 605 269 962

Sprzedaż wózków do bram przesuwnych i akcesoriów:

Piotr Orybkiewicz; piotro@do-met.pl; tel: 605 269 760

MAPA


W celu kontaktu prosimy o telefon lub skorzystanie z poniższego formularza